Для вітчизняних фермерів створять платформу «АгроДія»

29 червня 2021 157 0
Для вітчизняних фермерів створять платформу «АгроДія»

Міністерство аграрної політики і продовольства в липні запустить Державний аграрний реєстр, для переведення комунікацію в агросекторі в цифровий формат. Другим кроком, буде створення платформи «АгроДія». Про це розповів заступник міністра агрополітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба на АgroРolit.com.

«Першу версію Державного аграрного реєстру запустимо в липні, далі будемо взаємодіяти з учасниками ринку для його вдосконалення і наповнення корисними функціями. Також будемо вести промоінформаційну кампанію, щоб агровиробники добровільно приєднувалися до цього ресурсу, знаходили користь для себе, створювали з нами зворотний зв'язок», — поділився планами заступник міністра.

Щодо роботи платформи «АгроДія»,то насамперед, метою проєкту є об'єднання ряду реєстрів з даними про тих чи інших агровиробників «під одним дахом». Також, через цифрову базу буде розподілятися держпідтримка аграріїв згідно з запитами, вноситимуть дані щодо земділянок і ринку землі в цілому.

«Це об'єднання різної інформації в рамках єдиного ресурсу інформаційно-аналітичних куль на картографічній основі. Це дасть можливість ідентифікувати білі плями, сірі зони, чорні зони в тих чи інших реєстрах. це два ударних напрямки, якими я буду займатися», — розповів Тарас Дзьоба.

За його словами, повноцінний запуск «АгроДії» запланований на 2022 рік.

Читайте також: Коштами для держпідтримки аграріїв управлятиме Мінагрополітики

 

Виконано за допомогою Disqus