Фермери отримають компенсацію за придбання тварин

108
0
Спад кількості поголів’я та обсягів продукції тваринництва зупинено
kurkul.comСпад кількості поголів’я та обсягів продукції тваринництва зупинено

У бюджеті цього року на підтримку тваринництва передбачено 50 млн грн, зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у своєму блозі на «РБК-Україна».

За його словами, частина цих грошей має піти на відшкодування вартості будівництва об’єктів та придбання тварин.

«Згідно із затвердженими змінами до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», отримати відшкодування у 2016 р. зможуть господарства з будь-яким поголів’ям худоби. У цьому році не лише великі, але й середні та дрібні фермерські господарства зможуть розраховувати на допомогу держави», — сказав посадовець.

Міністр пояснив, що завдяки тому, що було знято обмеження щодо потужностей тваринницьких ферм та комплексів, які можуть претендувати на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції, зрівнялися права всіх учасників ринку, а також подолано монополію на одержання державного фінансування з боку великих агрохолдингів. Тепер фінансування буде надходити тим, хто у ньому потребує.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus