З дня старту ринку землі в Україні зареєстрували 322 угоди з купівлі-продажу

8 липня 2021 107 0
З дня старту ринку землі в Україні зареєстрували 322 угоди з купівлі-продажу

За перші 6 днів після відкриття ринку було зареєстровано 322 угоди на земельні ділянки, щодо яких раніше діяв мораторій. Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 7 липня 2021 року. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Найбільше транзакцій здійснено у Вінницькій та Полтавській областях — по 39 операцій. Найменше у Миколаївській — 1 та Запорізькій — 2.

«Запуск ринку землі, без перебільшення, — одне з найбільших досягнень за роки незалежності. Українці стали справжніми господарями своєї землі, адже відтепер можуть не просто нею володіти, а за бажанням — вільно розпоряджатися. Запровадження земельної реформи містить низку рішень та заходів, які встановлюють прозорі та зрозумілі правила гри для всіх учасників ринку, але найголовніше для її власників — громадян України та українських громад», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що угоди з купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення укладаються прозоро та згідно з встановленими процедурами, а міфи щодо масового розпродажу земель та вивозу українського чорнозему за кордон — залишились тільки міфами.

Нагадаємо, за перший день роботи ринку землі в Україні було продано 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення

Читайте також: Названо шахрайські схеми під час купівлі-продажу землі

Виконано за допомогою Disqus