Фермери не вірять в прозору реалізацію земельної реформи

9 липня 2021 355 0
Фермери не вірять в прозору реалізацію земельної реформи

Фермери не вірять в прозору реалізацію земельної реформи та вважають найкращим рішенням для перехідного періоду підняття орендної плати. Про це у коментарях Kurkul.com розповіли аграрії.

Як зазначив керівник  ТОВ «Колос» Юрій Яловчук, він «за» цивілізований ринок землі, але впевнений що цей ринок зробили не для людей.

«Наживуться кому треба. А прості фермери ні з чим залишаться. Впевнений, що кращим рішенням на перехідний період було б підняти орендну плату. Щоб і людям добре, і господарства мали час на реакцію», — зазначив фермер. 

Юрій Яловчук переймається, що з таким продажем нароблять шахматки.

Читати за темою: Ціни на землю поволі зростатимуть — фермер

Керівник ПП «Нива» Сергій Савчук теж не вірить в прозору реалізацію земельної реформи. За його словами держава не надала аграріям достатньої інформаційної підтримки зі стартом ринку.

Керівник ТОВ АК «Розкішна» Руслан Цобенко очікував більшого ажіотажу зі стартом ринку землі. Проте, за його словами, були лише поодинокі звернення щодо продажу паїв. Він також зазначив, що діалогу з аграріями при роботі над земельним законом не було.

Нагадаємо, за перші 6 днів після відкриття ринку було зареєстровано 322 угоди на земельні ділянки, щодо яких раніше діяв мораторій.

Виконано за допомогою Disqus