В Україні перезапустять Експортно-кредитне агентство

9 липня 2021 86 0
В Україні перезапустять Експортно-кредитне агентство
Kurkul.com

Міністерство економіки завершує докапіталізацію Експортно-кредитного агентства (ЕКА) до 2 млрд грн та перезапускає його діяльність для підтримки бізнесу. Про це повідомляє  AgroPolit.com, з посиланням на пресслужбу міністерства. 

«Якщо ми хочемо бути інтегрованими у світові економічні процеси, то повинні мати тісні стосунки і у напрямку Сходу, і у напрямку Заходу. Сьогодні необхідний прагматичний баланс можливостей ліберальної світової торгівлі та заходів просування інтересів національних товаровиробників. У цьому контексті важливу роль повинна зіграти нова експортна стратегія України», — розповів Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економіки України Олексій Любченко.

Читайте також: Мінагрополітики шукає космічних агрогероїв до своєї команди

За його словами, Україна повинна реагувати на виклики, щоб не залишитися за межею нових економічних інтеграційних процесів.

«Маю на увазі центральноєвропейську інтеграцію, в яку залучені Польща, Румунія, Чехія, Словаччина, Хорватія та доєдналися також країни Балтії. Україна ще мало долучена до цього процесу, але з точки зору економічних перспектив та контексту безпеки, з точки зору інвестицій — це новий перспективний проєкт. Також ми повинні повернутися до Чорноморського об’єднання та «Люблінського трикутника». Є перспективи розширити цей формат у сфері економіки, інфраструктурних проєктів та багато інших речей», — зазначив Олексій Любченко.

З його слів, Україна, зважаючи на своє географічне положення, повинна стати ефективним, швидким та найдешевшим інфраструктурним хабом для обслуговування глобальних торговельних і виробничих операцій.

Виконано за допомогою Disqus