АФЗУ звернулася до Яценюка з проханням фінансувати фермерів як у ЄС

89
0
Фермерів мають фінансувати за європейськими вимогами
www.aif.ruФермерів мають фінансувати за європейськими вимогами

Просимо дати доручення Міністерству аграрної політики та продовольства України розробити проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок використання коштів державного бюджету для надання фінансової підтримки фермерським господарствам, сімейним фермерським господарствам особистим селянським господарствам, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам» у відповідності до європейських норм, сказано у відкритому зверненні на сайті Асоціації фермерів та землевласників України (АФЗУ).

Угодою про коаліцію депутатських фракцій парламенту передбачено реформування сільського господарства, зокрема, запровадження ефективної підтримки вітчизняних сільськогосподарських виробників, насамперед сімейних фермерських господарств, яка стимулюватиме розвиток сільськогосподарського виробництва.

Також додається, що законами України «Про фермерське господарство» (ст. ст. 9-11), «Про особисте селянське господарство» (ст. 10), «Про сільськогосподарську кооперацію» (ст. 15) передбачено державну підтримку фермерським, особистим селянським господарствам, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам. До того ж парламентом розглянутий та готується до другого читання проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств №1599, в якому передбачена державна підтримка сімейних фермерських господарств. Але відповідний порядок надання державної підтримки не розроблений.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus