Жінок-фермерів та малопредставлені групи агробізнесу навчатимуть ефективності управління

28 липня 2021 89 0
Жінок-фермерів та малопредставлені групи агробізнесу навчатимуть ефективності управління
Depositphotos

Ukrainian Food Valley за підтримки програми USAID AGRO проведуть навчальну онлайн-програму «МІНІ-MBA», для жінок-фермерів та малопредставлених груп агробізнесу. Розповіли у пресслужбі UFV.

«Програма покликана підвищити управлінські та лідерські спроможності учасників з метою покращення ефективності агробізнесу, підвищення комунікативних навичок завдяки новітнім методикам, сприянню розвитку, обміну досвідом, ідеями, проєктами та товарами», — йдеться в повідомленні.

Навчальний онлайн-курс «МІНІ-MBA» розроблений експертами для:

  • жінок-фермерів;
  • студентів та молоді;
  • літніх людей;
  • людей із особливими потребами;
  • внутрішньо переміщених осіб;
  • ветеранів АТО;
  • представників національних меншин, що проживають у сільській місцевості.

Освітня програма спрямована на розвиток регіонів та сільських громад, зокрема створенні критичної маси управлінців та підприємців агросфери, які братимуть на себе ризики, пов’язані з запровадженням прогресивних технологій виробництва та керувати ними. 

Для учасників Зимової школи GESI, що успішно пройшли курс навчання, «Міні-МВ» надається безкоштовно. Для представників ринку, що мають бажання приєднатись до даного курсу, навчання здійснюється на платній основі.

Програма «МІНІ-MBA» складатиметься із 12 модулів, розпочнеться у вересні 2021 р. та триватиме 12 місяців! Навчальний курс буде адаптований для людей з порушенням слуху.

Щоб отримати більше інформації щодо можливостей участі у програмі звертайтесь до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії Маєвської тел. (050) 84-68-882, ел.адреса: ufv.org@gmail.com.

 

Виконано за допомогою Disqus