За рахунок аграріїв хочуть залатати дірки у бюджеті — Скоцик

29 січня 2016 27 0
Влада не усвідомлює важливість ролі агросектора в економіці України
prostir.uaВлада не усвідомлює важливість ролі агросектора в економіці України

Влада не усвідомлює важливість ролі агросектора в економіці України, про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав голова Аграрної партії України Віталій Скоцик.

«Рік тому, коли ми проводили аграрний форум у Тернополі, я з гордістю говорив, що у 2014 році при загальному падінні економіки у країні на 14,5% аграрна галузь Тернопільщини виросла на 16%. А у минулому році ми, на жаль, бачимо спад на 8,3%. Причин є кілька, однак одна з головних — аграрна політика держави, точніше повне нерозуміння владою ролі агросектору для економіки і намагання за рахунок аграріїв «латати дірки» у бюджеті, що тільки поглиблює кризу», — зазначив він.

За його словами, для світу є загадкою, як країна, яка має 25% світових чорноземів, 120 видів корисних копалин, в якої тільки розвіданих запасів газу на 30 років вперед, рік у рік стає біднішою?

«І не треба все перекладати на війну, наша економіка падала з 90-х років, тоді ми виробляли 6400 доларів на душу населення, у 2013 — 3800, а сьогодні — 1700. Усі ці роки розвивалась фактично лише аграрна галузь», — додав Віталій Скоцик.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus