Ще один депутат від Самопомочі підтримав Павленка

29 січня 2016 58 0
Андрій Журжій підтримав міністра
i.ytimg.comАндрій Журжій підтримав міністра

Ще один член партії «Самопоміч» підтримав Олексія Павленка. Про це повідомляє портал AgroPolit.com. Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від «Самопомочі» Андрій Журжій вважає ефективною роботу агарного міністра Олексія Павленка.

«Я оцінюю позитивно роботу міністра, бо він та його команда зробила багато позитивних кроків і змін, запустила чимало ефективних проектів з точки зору розвитку сільського господарства, зрошення тощо», — пояснив він.

Андрій Журжій був одним з восьми депутатів, які не підтримали відкликання аграрного міністра.

«Я голосував за відкликання Павленка разом з іншими очільниками парламентських комітетів від нашої фракції та їх заступників. Але фінальне рішення було прийняте про відкликання поки що лише міністра», — уточнив він.

Журжій пояснив, що коли говорять про недовіру до уряду і прем’єра, то іншого варіанту, окрім відкликання міністра, немає.

«Ми залишаємося у цій коаліції, тому логічно, що вирішили поки залишати наших представників у комітетах на керівних посадах. Але ми хочемо нового уряду і прем’єра. Якщо далі не побачимо сенсу в подальшому перебуванні у цій коаліції, то тоді відкличемо і їх», — підсумував Журжій.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus