Реклама

В Україні почали видавати кредити на купівлю землі

4 серпня 2021 833 0
В Україні почали видавати кредити на купівлю землі
Kurkul.com

«Укргазбанк» видав перший в Україні кредит на придбання сільськогосподарської землі. Про це інформує пресслужба Укргазбанку.

Згідно з інформацією, позичальником став фермер із Кропивницького, який займається вирощуванням зернових культур вже 24 роки.

«Він отримав кредит на купівлю одразу декількох ділянок загальною площею майже 28 га у Долинському районі, що на Кіровоградщині», — йдеться в повідомленні держбанку.

Зазначається, що кредитні кошти надані на 7 років.

«Ми довго чекали на відкриття ринку сільськогосподарської землі і от нарешті українці можуть вільно купувати та продавати такі ділянки, а ми можемо їм в цьому допомогти. Раніше це було неможливо через мораторій, який діяв ще з 1992 року. Ми ретельно готувалися до цієї події, розробляли зручні умови кредитування. До речі, від моменту отримання заявки до видачі кредиту пройшло лише 5 днів. Наразі маємо ще декілька заявок із різних куточків України і, звісно, після цього успішного кейсу, переконані, що охочих стане ще більше», — зазначив директор департаменту роздрібного банкінгу «Укргазбанку» Максим Ярославський.

Нагадаємо, станом на 3 серпня вже було укладено 3 498 угод на 6 368,8 га. Від початку старту ринку землі найбільше угод було здійснено на Київщині — 555. Найменше наразі на Луганщині — лише 21 земельна операція.

Читайте також: В Україні працює спеціалізований майданчик для продажу с/г землі

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою