Овочівникам Одещини пропонують створити бізнес-кластер

11 серпня 2021 81 0
Овочівникам Одещини пропонують створити бізнес-кластер

На Одещині малим та середнім виробникам тепличних овочів запропонували створити регіональний бізнес-кластер, для покращення механізму реалізації продукції. Повідомляє пресслужба Українського проєкту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

З такою ініціативою виступив керівник ТОВ «Дунайський аграрій» Роман Дяжук, мотивуючи це тим, що нелегальний плодоовочевий бізнес обмежує можливості виробників продукції та регіону в цілому.

«Ми співпрацюємо з усіма мережами супермаркетів України, але не можемо купити вашу продукцію для подальшої реалізації, тому що багато хто незареєстрований, працює не в правовому полі. Зареєстрована підприємницька діяльність — це можливість продавати овочі офіційно та стабільно, крім того, це можливість наповнювати місцевий бюджет», — розповів фермер.

Також створення кластеру дозволить постачати місцеву продукцію не тільки в супермаркети, а й у школи та садочки. Зараз це неможливе, оскільки у виробників немає зареєстрованого бізнесу і, як наслідок, можливості брати участь в тендерах.

Читайте також: Вітчизняні картоплярі рахують збитки завдані погодними умовами

 

Виконано за допомогою Disqus