Фермери підуть у глибоке підпілля — експерт

80
0
Фермери підуть у тінь
kavkaz-uzel.ruФермери підуть у тінь

Агровиробники у цілому не проти податкових змін, вони не згодні з тим, як ці зміни приймаються і вводяться у дію, казав в інтерв’ю «Лівому берегу» заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко.

За його словами, не можна другий рік поспіль приймати кардинальні зміни в оподаткуванні та вводити їх в дію через 6 днів. Узагалі, на його думку, для нормального функціонування будь-якого бізнесу дуже важлива стабільність і передбачуваність податкового законодавства, можливість планування податкових витрат і платежів.

«Тож, якщо Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу», залишиться у тому вигляді, в якому він зараз є, більшість фермерських господарств або ж збанкрутує, або ж піде навіть не просто у «тінь», а у глибоке «підпілля», з якого взагалі ні копійки не надходитиме до бюджету держави», — додав він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus