У Держпродспоживслужбі працюватиме тільки 10% нових кадрів

4 лютого 2016 107 0
 Конкурс на посади у Держпродспоживслужбу поки не проводитимуть
Мінагропрод Конкурс на посади у Держпродспоживслужбу поки не проводитимуть

На першому етапі Держпродспоживслужба складатиметься на 10% із нових працівників, про це інтерв’ю Аgropolit.com сказав перший заступник Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів України Володимир Лапа.

«Мене, у першу чергу, цікавить центральний апарат. Ситуацію із керівним складом територіальних органів лише почали вивчати. Моя позиція: визначаємо обласного керівника, він дає своє бачення розвитку підрозділу чи територіального органу, кадрові пропозиції і ми у центральному апараті їх аналізуємо. Я не шкодую власного часу й спілкуюся майже з усіма людьми, які переходять на службу у центральний апарат. Ситуація дещо краща, ніж я очікував», — зазначив він.

За його словами, весь процес реформування в умовах дії мораторію на перевірки та багато інших речей, які стримували роботу контролюючих органів, створили сприятливі умови і «кон’юктурщики», які заробляли на цьому гроші, значною мірою вже пішли.

«Звісно, є люди, до яких маємо запитання. З цим доведеться повозитися, бо закон «Про держслужбу» не дозволяє з ними просто попрощатися. Немає часу проводити конкурс для відбору керівників центрального апарату. Інакше Держпродспоживслужбу створюватимемо ще кілька років», — пояснив Володимир Лапа.

Також він додав, що немає часу проводити конкурс для відбору керівників центрального апарату. Інакше Держпродспоживслужбу створюватимемо ще кілька років. На рівні першого заступника, заступника голови, призначення робитиме уряд. Керівників департаментів у більшості випадків призначимо із діючої системи, провівши але із урахуванням консультації із профільними асоціаціями щодо того, як ті чи інші особистості сприймаються ними.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus