Трьох працівників Держветфітослужби затримано за корупцію

24 червня 2016 64 0
Викрито злочинну діяльність трьох службовців Держветфітослужби
newsradio.com.uaВикрито злочинну діяльність трьох службовців Держветфітослужби

Викрито злочинну діяльність трьох службових осіб Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України на території м. Києва, пише прес-служба Генеральної прокуратури України.

Встановлено, що службові особи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи за попередньою змовою, упродовж квітня-червня 2016 р. систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання за надання позитивних висновків якості продукції. За вказаний період посадовцями одержано близько 300 тис. грн неправомірної вигоди.

«Вищевказані державні службовці затримані у порядку ст.208 КПК України, грошові кошти (предмет неправомірної вигоди) вилучені», — сказано у повідомленні.

Також додається, що дії затриманих кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

«Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів та проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення», — зазначається у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus