Фермери можуть врятувати виноградарство — Ковальова

93
0
Кооперативи відродять виноградарство
pixabay.comКооперативи відродять виноградарство

Позитивним фактором розвитку виноградарства є переорієнтація провідних підприємств та фермерських господарств на виробництво органічного винограду, виноробної продукції та вин КНП, повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, пише прес-служба Мінагропроду.

За її словами, водночас стримують розвиток галузі відсутність законодавчих умов для розвитку малих та середніх господарств, створення кооперативів, виробництва медових та плодово-ягідних вин.

«Мінагропрод ініціює внесення змін до закону «Про виноград і виноградне вино». Зокрема, суб'єкт господарювання зможе самостійно затверджувати технологічні інструкції, нові марки виноробної продукції, гарантійні терміни», — сказала вона.

Також додала, що за участі фахівців Мінагропроду розроблено законопроект «Про внесення змін до закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Після його прийняття суб’єкт господарювання із ліцензією на виробництво відповідних алкогольних напоїв матиме право на оптову торгівлю без отримання ліцензії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus