Kurkul search sub header Created using Figma

Регулювання закупівельних цін на молоко це помилковий крок — експерт

54
0
Мінімальні ціни на молоко не потрібно встановлювати
teren.in.uaМінімальні ціни на молоко не потрібно встановлювати

Спроба держави регулювати закупівельні ціни на молоко це помилковий крок, вважає президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко, повідомляє Latifundist.com.

Проект закону №2089 «Про внесення зміни до деяких законодавчих актів України державного регулювання закупівельних цін на молоко і підтримку села» пропонує встановити ціни на сире молоко на рівні 4 грн/кг до 31 березня, а з 1 квітня — шляхом встановлення мінімальних цін на сире молоко другого сорту.

«Спроба держави регулювати закупівельні ціни це помилковий крок. Сьогодні ми повинні подивитися на ситуацію, в якій знаходиться молочна галузь в країні, і не допустити прийняття цих змін. Адже зовсім скоро буде запропоновано встановити мінімальні ціни на молоко і так же запропонують зробити по м'ясу. Це неминуче призведе до неприпустимих соціально-економічних наслідків», — прокоментував він.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus