Фермерам найвигідніше обробляти 250 га землі — Скоцик

245
0
volga.lutsk.ua
ru.dreamstime.comvolga.lutsk.ua

Холдинги, як тип господарювання в Україні виникли лише тому, що держава не створила інструментів для розвитку невеликих виробників, заявив лідер Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик, повідомляє прес-служба АПУ.

«У США найбільше підприємство — це біля 30 тис. га землі. У Польщі — 14,5 тисяч га. У нас перші фермери з’явилися у новітній історії ще у 1988 році, але ми не створили інструментів таких, як приміром Польща, де у середньому фермери обробляють 200-250 га і це вигідно», — зазначив він.

За його словами, у нас компанії укрупнювались, тому що так мали змогу виживати. Сьогодні державі важливі усі види господарств, великі забезпечують експорт, дрібні — продовольчу безпеку.

«І зараз передусім важливо збереження робочих місць для людей, а далі потрібно приймати законодавство, яке дасть змогу селянам заробляти, обробляючи невеликі ділянки землі», — зазначив Віталій Скоцик.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus