Названо культури, які рентабельно вирощувати в час здорожчання добрив

19 жовтня 2021 22186 0
Горох
Kurkul.comГорох

Через різке здорожчання цін на азотні добрива та високий попит на ринках експерти прогнозують зростання посівних площ гороху та квасолі. Така ситуація пов'язана з тим, що ці бобові культури не потребують додаткового внесення добрив чим стають привабливими для фермерів. Повідомляє Litifundust.com.

«Ці бобові культури фіксують азот з атмосфери, тому вони не потребують азотних добрив. Це може виявитися привабливим для аграріїв, враховуючи, що ціни на азот за останні 4 місяці зросли більш ніж у 2 рази», — йдеться в повідомленні. 

Горох і квасоля також здатні скоротити імпорт інших білкових культур, таких як соєві боби, і можуть добре вписатися в нові схеми субсидування екологічно орієнтованого сільського господарства, оскільки вони є низьковитратними культурами, особливо в плані азотних добрив.

Крім того, серед великих країн, що виробляють і експортують бобові, зокрема країни Балтії, Франція врожайність цього року знизилася, що сприяє попиту на продукцію. Хоча в одного з основним гравців ринку, Австралії, в кінці цього року очікується великий урожай, проте він, швидше за все, буде нижче, ніж торік.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus