Павленко багато зробив для популяризації АПК України у світі — Вадатурський

7 лютого 2016 66 0
Олексій Вадатурський, генеральний директор компанії «Нібулон»
una-unso.comОлексій Вадатурський, генеральний директор компанії «Нібулон»

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко багато зробив для популяризації АПК України у світі, заявив генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський, пише Latifundist.com.

Він зазначає, що підтримує реформаторські підходи у роботі міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.

За його словами, він багато зробив для популяризації АПК України у світі, показав, що наша країна має перспективу бути кращою державою у сфері АПК у світі.

«Позитивним, на мою думку, були і кадрові рішення щодо призначення на посади міністрів нових людей, з відповідним професійним рівнем, довірою з боку суспільства, готових реформувати українську економіку, а не прислужувати фінансово-промисловим структурам. Зокрема, мова йде про міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, міністра аграрної політики і продовольства Олексія Павленка, міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абрамовичуса, міністра фінансів Наталії Яресько та інших нових осіб Кабінету Міністрів України, діяльність яких була підтримана нашою компанією», – сказав він.

Також додав, що виступає проти того, що Олексія Павленка, як міністра, намагаються позбавити впливу на діяльність «Аграрного фонду», на роботу ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація» (ДПЗКУ) і ряд інших державних підприємств, призначаючи на посади керівників держпідприємств людей, які захищають інтереси певних фінансових структур.

Виконано за допомогою Disqus