Переробка — це нова аграрна політика України — Яценюк

21 червня 2015 122 0
Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України
Уatsenyuk.org.uaАрсеній Яценюк, прем'єр-міністр України

Переробка сільськогосподарської продукції всередині України і продаж вже готового продукту з доданою вартістю — це має стати основною частиною нової аграрної політики країни. Про це повідомив глава уряду Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів України, повідомила прес-служба Кабміну.

Арсеній Яценюк зазначив, що уряд готується до українсько-американської інвестиційної конференції, яка буде проведена в США 13 липня.

«Це великий інвестиційний форум, де Україна буде презентувати себе і звертатися до наших американським партнерам з тим, щоб в Україні заходили іноземні інвестори», — сказав голова уряду.

На форумі буде представлена, зокрема, нова аграрна політика України.

«Ми разом з американцями і канадцями є ключовими світовими гравцями на ринку продовольства. І експорт — це добре, але переробка всередині України і продаж вже продукту з доданою вартістю — це має стати основною частиною нової аграрної політики країни. Це, з одного боку, створення робочих місць в країні, з іншого боку, це збільшення доходів від експорту вже переробленої продукції », — підкреслив прем'єр-міністр.

Виконано за допомогою Disqus