ЄС допоможе Україні реалізовувати стратегію 2020

93
0
ЄС допоможе Україні в імплементації стратегії розвитку сільського господарства
kurkul.comЄС допоможе Україні в імплементації стратегії розвитку сільського господарства

Європейський Союз допоможе Україні в імплементації стратегії розвитку сільського господарства, повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Мінагропроду.

За його словами, ЄС та міжнародні партнери готові всебічно сприяти Міністерству аграрної політики та продовольства України у реалізації єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 р.

«Наші європейські партнери високо оцінили результат спільної роботи українських та міжнародних експертів, результатом якої стала розробка Стратегії. Наступним етапом співпраці має стати реалізація спільного з ЄС проекту «Підтримки імплементації сільськогосподарської та продовольчої політики», — зазначив міністр.

Також додається, що реалізація спільного проекту розпочалась з 1 лютого 2016 р.

«Основна мета проекту — підсилення потенціалу Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо імплементації стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій відповідно до забов’язань України в рамках Угоди про асоціацію та поглибленої всеохоплюючої зони вільної торгівлі», — сказано у повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus