Реклама

Орендну плату за землю відмежують від земельного податку

15 листопада 2021 2244 0
Орендну плату за землю відмежують від земельного податку
Kurkul.com

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей справляння земельного податку та орендної плати за земельні ділянки, які перебувають постійному користуванні» №6291, яким пропонують не враховувати орендну плату за ділянки комунальної та держвласності складовою частиною плати за землю. Повідомляє Agropolit.com.

Законопроєктом пропонує встановити правило, за яким орендна плата за земельні ділянки державної, комунальної власності, передані в оренду суб’єктами права постійного користування земельними ділянками, не є складовою плати за землю.

Читати за темою: Експертка пояснила, чи потрібно розривати договір оренди для купівлі-продажу землі

«Передача в оренду земельних ділянок державних і комунальних підприємств, установ, організацій, що перебувають у постійному користуванні, для вирощування сільськогосподарських культур сприятиме збільшенню доходів місцевих бюджетів, оскільки орендарі таких земель, використовуючи орендовані земельні ділянки, будуть сплачувати або єдиний податок або інші податки, що діють при загальній системі оподаткування», — йдеться у пояснювальній записці.

Нардепи заявляють, що прийняття документу дозволить збільшити доходи місцевих бюджетів та сприятиме виведенню з тіні використання земель державних і комунальних підприємств, установ і організацій.

Читайте також:

Виконано за допомогою Disqus

Реклама