Індійські фермери домоглись скасування «чорних законів»

19 листопада 2021 311 0
Індійські фермери
DepositphotosІндійські фермери

Фермери з різних куточків Індії майже рік протестували, вимагаючи скасування трьох спірних законів про сільське господарство. Наразі прем’єр-міністр Нарендра Моді заявив про їх анулювання. Про це пише Kurkul.com, з посиланням на thehindu.

Платформа протестуючих фермерських спілок вважає цю заяву «історичною перемогою». Проте припиняти протести поки не будуть, оскільки боротьба включає й інші вимоги щодо вигідних цін та тарифів на електроенергію.

У початковій заяві, опублікованій після оголошення прем’єр-міністра, спілка фермерів заявила, що буде чекати, поки оголошення набуде чинності через парламентські процедури.

«Якщо це станеться, це буде історична перемога багаторічної боротьби фермерів в Індії», — йдеться в заяві.

Однак, згідно з інформацією спілки, у цій боротьбі загинули майже 700 фермерів.

«Упертість центрального уряду є причиною цих смертей, яких можна уникнути, включаючи вбивства в Лахімпур-Кері», — зазначили у відомстві.

У органі також наголосили, що скасування трьох законів — не єдина вимога протестуючих профспілок. Вони також закликали до законодавчої юридичної гарантії того, що всі фермери отримають мінімальні ціни підтримки на свою продукцію та відкликання законопроєкту про внесення змін до електроенергії.

Читайте також: В Канаді через повені постраждали сотні ферм

Виконано за допомогою Disqus