Українським аграріям пропонують купувати добрива та насіння за вексельною програмою

1 грудня 2021 2261 0
Українським аграріям пропонують купувати добрива та насіння за вексельною програмою

З 1 грудня 2021 р. департамент BASF Agricultural Solutions пропонує аграріям вексель під 0,01% на купівлю аграрної продукції BASF. Повідомляє Kurkul.com.

«У такий спосіб ми хочемо стимулювати малий і середній аграрний бізнес купувати якісну перевірену продукцію та скористатися всіма перевагами продукції BASF. Адже це — практично безкоштовний вексель, який ще не був доступний на ринку України. Ініціатива немає подібних аналогів», — пояснив керівник відділу впровадження стратегії продажів та цифрових технологій BASF Agricultural Solutions Юрій Журавель. 

Щоб скористатися векселем BASF під 0,01%, необхідно:

  • бути новим покупцем продукції компанії, тобто не купувати ЗЗР чи насіння останні 2 сезони;
  • заповнити форму-заяву на сайті та визначитися із сумою векселя (сума має бути не менша 500 тис. грн);
  • дочекатися дзвінка від банку й оформити кредитну лінію (або ж отримати підтвердження щодо векселя, якщо кредитна лінія вже відкрита);
  • отримати продукцію BASF від дистриб’ютора, авалювати вексель у банку й розплатитися ним з постачальником.

Вексельна пропозиція буде доступною обмежений термін в обмеженій кількості. Тривалість дії залежить від попиту на фінансовий інструмент, хоча прогнозується, що популярність буде високою. Програма реалізовується спільно з Райффайзен Банк

«Райффайзен Банк займає суттєву частку на ринку агрофінансування. Тож існує дуже велика ймовірність, що підприємці вже мають там кредитну лінію. Тому процес підтвердження векселя буде швидким. Оплатити вексель традиційно можна буде в кінці сезону. Тоді, коли аграрії отримають кошти за вирощену продукцію. Відсоток, що потрібно буде сплатити, мінімальний — 0,01%», — розповів Юрій Журавель.

Читайте також: 

Виконано за допомогою Disqus