Ціни на зернові та олійні — огляд за 3 грудня від Zernotorg.ua

3 грудня 2021 22420 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 3 грудня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта           

В українських портах вартість зернових практично стабілізувалась. Продовольча пшениця наразі коштує в порту Миколаєва 9 646 грн/т, в портах Одеської обл. 9 720 грн/т. Індикативи на ячмінь відучора не змінились.

Ціна сої залишається стабільною — 14 650 грн/т. Соняшник після рекордного подорожчання до 20 тис. грн/т почав дешевшати. Наразі його ціна 19 750 грн/т.

Нагадаємо, за словами аналітика Zernotorg.ua Олександра Тищенка, наразі фундаментальні фактори «проти» соняшника. На його думку, найближчим часом варто очікувати корекції на соняшник у бік зниження.

До слова, щоб зрозуміти процес формування ціни кукурудзи для фермерів на освітній платформі Культиварій стартує новий курс «Цариця Полів. Тож, якщо ви хочете поглибити знання та дізнатись, коли найвигідніше продавати зерно, то переходьте за посиланням та реєструйтесь

Читайте також: Цукрозаводи переробили 8 млн тонн сировини

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

 

Виконано за допомогою Disqus