Луцький КХП відновив виробництво

22 червня 2015 117 0
Луцький КХП відновив виробництво
Вershad3.blogspot.comЛуцький КХП відновив виробництво

Луцький комбінат хлібопродуктів № 2 (Волинська область) з кінця березня цього року відновив виробництво й станом на 15 червня переробив 6 тис. 629 т зерна, у тому числі 4 тис. 911 т зерна пшениці і 1 тис. 718 т жита, пише сайт Волинської обласної державної адміністрації.

У повідомленні зазначається, що вироблено також 5 тис. 152 т борошна, яке у повному обсязі реалізовано на ринках Волинської області.

«На середину червня на підприємстві зберігається 9 тис. 354 т зерна, з них 8 тис. 383 т – це зерно Державного резерву, 787 т – державної продовольчої зернової кооперації. Минулого тижня мав зустріч із керівництвом Аграрного фонду України. Вдалося домовитися, що з початком наступного місяця фонд розпочне переміщувати до нас не менше як 2 тис. т зерна щомісяця. У результаті підприємство зможе працювати та забезпечувати область борошном, а отже вдасться погасити борги із заробітної плати», — сказав директор Луцького комбінату хлібопродуктів № 2 Вадим Гранюк.

За його словами, КХП проводить підготовку до приймання зерна майбутнього врожаю. Наступного маркетингового року керівництво підприємства планує закласти близько 45-50 тис. т зерна, що дозволить комбінатові стабільно працювати.

Виконано за допомогою Disqus