Реклама

Мінагропрод прискорює процес роздержавлення ДП

22 червня 2015 72 0
Мінагропрод прискорює процес роздержавлення ДП
Іnpress.uaМінагропрод прискорює процес роздержавлення ДП

Міністерство аграрної політики та продовольства України прискорює процес роздержавлення підпорядкованих державних підприємств. Про це під час спільної наради робочих груп щодо підготовки державних компаній до приватизації заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише сайт відомства.

«Спільними зусиллями ми прискорюємо процес, який «гальмував» 23 роки. Бачу, що всі сторони, у тому числі Фонд держмайна, зацікавлені в оперативному реформуванні галузі. Разом з тим, саботаж, затягування оформлення документації та сприяння розкраданню державної власності на місцях є неприпустимим. На це буде відповідна реакція, у тому числі з точки зору кадрових рішень», — наголосив Олексій Павленко.

У повідомленні зазначається, що наразі робочі групи міністерства з Фондом державного майна України та грузинським Фондом інновацій та розвитку успішно реалізують пілотний проект з роздержавлення, учасниками якого стали 10 ДП різної спеціалізації.

«Ми детально проаналізували їхню діяльність. За результатами ми прийняли спільне рішення залучити до такого підходу всі 86 аграрних підприємств, які увійшли до постанови Уряду №271», — повідомив заступник голови робочої групи з питань приватизації держпідприємств Міністерства аграрної політики та продовольства України Олексій Зубрицький.

Також він підкреслив, що ці 86 ДП, за результатами I кварталу поточного року, завдали державі 10 млн грн збитків.

Посадовець додав, що вже прийнято рішення щодо роздержавлення 7 ДП, які в найближчий час будуть передані до сфери управління фонду держмайна. У той же час близько 28 підприємств очікують дозволу до приватизації з боку Кабінету Міністрів України.

Виконано за допомогою Disqus