Європа переживає найбільший в історії спалах пташиного грипу

8 січня 2022 219 0
Європа переживає найбільший в історії спалах пташиного грипу
Kurkul.com

За даними німецького урядового науково-дослідного інституту, Європа переживає найгірший за всю історію спалах пташиного грипу. Майже щодня реєструють нові випадки захворювання. Про це повідомляє агенція dpa-international.

«Наразі ми переживаємо найсильнішу епідемію пташиного грипу в Німеччині та Європі», — повідомили в Інституті Фрідріха Леффлера (FLI), Федеральному науково-дослідному інституті здоров'я тварин Німеччини.

Тільки в Німеччині з початку жовтня по 29 грудня було зафіксовано 394 інфекції серед диких птахів, включаючи качок, гусей, лебедів і чайок. Випадки були виявлені переважно на узбережжі.

«Кінця не видно — країни, які постраждали, варіюються від Фінляндії до Фарерських островів і Ірландії, від Росії до Португалії», — вважають дослідники. 

Випадки також були виявлені в Канаді, Індії та Східній Азії. FLI також зафіксував 46 випадків зараження на птахофабриках Німеччини.

За той самий проміжок часу в Європі дані FLI показали 675 інфекцій у диких птахів і 534 інфекції у свійських тварин.

Цього року були також виявлені випадки захворювання серед ссавців, наприклад, серед рудих лисиць у Нідерландах та Фінляндії, сірих тюленів у Швеції, портових тюленів у Німеччині та видр у Фінляндії.

© Микола Сирота, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus