Ціни на зернові та олійні — огляд за 13 січня від Zernotorg.ua

13 січня 2022 20518 0
Ціни на зернові та олійні — огляд за 13 січня від Zernotorg.ua
Kurkul.com

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

Читати за темою: Зерно, дизель і валюта             

Станом на 13 січня різких змін на ринку зернових не відбулось. Несуттєве зростання показали індикативи пшениці 2 класу, пшениці фуражної та кукурудзи.

Так вартість кукурудзи в Миколаївському порту зросла до позначки 7 679 грн/т, а в портах Одеської обл. — до 7 578 грн/т.

А от цінові індикатори ячменю залишаються незмінними: 8 030 грн/т в Миколаївському порту та 7 988 грн/т в портах Одеської обл.  

Нагадаємо, експерти USDA у своєму новому звіті прогнозують, що врожай кукурудзи в України у 2021/22 МР складе 42 млн т, що на 2 млн т більше, ніж прогнозувалось місяцем раніше.

Водночас виробництво пшениці прогнозується на рівні 33 млн т.

Читайте також: Товарообіг між Україною та Китаєм досяг абсолютного рекорду

Ціни на с/г продукцію

Підібрати вигідні варіанти продажу зерна можливо за допомогою сервісу Підбір Угод від Zernotorg.ua. Сервіс щоденно аналізує  реальні пропозиції, обчислює вартість логістики та сортує варіанти продажу за розміром прибутку.

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus