В Україні з’являться інспектори з органічного виробництва

13 січня 2022 111 0
В Україні з’являться інспектори з органічного виробництва

В Україні з’являться інспектори з органічного рослинництва, тваринництва, грибівництва, аквакультури, виробництва органічних морських водоростей, виробництва органічних харчових продуктів (у тому числі органічного виноробства) та органічних кормів, заготівлі органічних об’єктів рослинного світу, які працюватимуть по українському законодавству. Про це повідомили в пресслужбі Мінагрополітики.

«Своєю чергою це дасть можливість органам сертифікації розпочати процедуру акредитації в Національному агентстві з акредитації та сприятиме розвитку українського органічного сектору», — зазначили у відомстві.

Читайте також: Україна експортуватиме органіку до ЄС за новими правилами

Кваліфікаційний іспит складали 22 кандидати, яким було надано тест для перевірки теоретичних знань загальних вимог законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції та тести для перевірки спеціальних знань у галузях органічного виробництва, зазначених у їх заявах.

«Наразі всі кандидати успішно склали кваліфікаційний іспит. За рішенням Комісії їм буде видано свідоцтва інспектора з органічного виробництва та/або обігу органічної продукції із зазначенням галузі (галузей) органічного виробництва», — прокоментував заступник Міністра економіки України Тарас Качка.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus