Kurkul search sub header Created using Figma

Ціни на молоко в Україні найнижчі за 15 років

103
0
Українські виробники молока потрапили у вкрай скрутну ситуацію
ilovemilk.infoУкраїнські виробники молока потрапили у вкрай скрутну ситуацію

Зараз українські виробники молока потрапили у вкрай скрутну ситуацію, сказав Президент Асоціації виробників молока Андрій Дикун, пише «Новое время».

За його словами, ціни на якісне молоко в Україні сьогодні найнижчі у світі, і вони впали до найнижчого рівня за останні 15 років.

«Тут звичайно винна загальносвітова криза, але набагато більший удар по галузі завдали російське ембарго, втрата частини внутрішнього ринку через окупації, падіння купівельної спроможності населення, а також відсутність державної підтримки», — вважає він.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька зазначає, що у Мінагропроді очікували падіння цін і розробили ряд механізмів для підтримки українських молочників: збільшення внутрішнього споживання за рахунок програм щодо забезпечення молочною продукцією навчальних закладів; вихід на маловідомі, але перспективні ринки Африки та Південно-Східної Азії; стимулювання створення молочних кооперативів для підвищення конкурентоспроможності продукції.

Але всі ці заходи навряд чи допоможуть швидко поліпшити ситуацію у галузі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus