Реклама

Україна відкрила 32 нових експортних ринки

11 лютого 2022 134 0
Україна відкрила 32 нових експортних ринки
Depositphotos

За останні 15 місяців Україна відкрила 32 нових експортних ринки для українських товарів. Повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Згідно з інформацією, протягом цього часу були відкриті ринки для українських виробників у таких країнах, як Ізраїль, Чорногорія, ОАЕ, Сербія, КСА, Ліван, Бельгія, Литва, Ефіопія, Японія, Аргентина, Лівія, Кувейт, Словаччина, Йорданія, Турція, Ліберія, Грузія, Катар, Боснія та Герцеговина.

«Найбільший попит мали молоко та молочні продукти, м'ясо птиці та продукти птахівництва, мед, дрібна та велика рогата худоба, а також корми для тварин. Крім того, в переліку українських товарів, для яких відкривалися ринки інших країн, є рептилій та живі равлики для розведення», — розповіли у відомстві. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України під час засідання 9 лютого передав повноваження щодо формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, державної політики у сфері ветеринарної медицини, органічного виробництва; обігу та маркування органічної продукції від Мінекономіки до Мінагрополітики.

Читайте також:

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus