Реклама

В Україні аграріїв звільнять від сплати податків на землю

7 березня 2022 630 0
Володимир Зеленський
Kurkul.comВолодимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що уряд розробив план підтримки бізнесу на час війни, який звільняє від сплати низки податків на період воєнного стану і мінімум на рік після його завершення. Повідомляє Kurkul.com.

«Уряд України вже працює над тим, як відновити нашу державу після перемоги. Як дати більше сил країні, поки ми боремось. Створений спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам», — розповів Володимир Зеленський під час сьогоднішнього відеозвернення.

Так в рамках підтримки бізнесу:

  • ФОПи 1 та 2 групи повністю звільняються від сплати ЄСВ (єдиного соціального внеску); 
  • підприємства та ФОПи 3 групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, яких призвали до ЗСУ та тероборони; 
  • звільнення від сплати податків на землю та орендної плати за землю комунальної та державної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії.

Крім того, за словами голови держави, відтерміновується сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.

«І це — тільки перша частина великого пакета допомоги. Урядової підтримки. Усі керівники центральної влади мають чітке завдання: розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким. Та орієнтувалося тільки на людей», — зауважив президент.

Нагадаємо, українські аграрні журналісти та дизайнери Latifundist Media розробили серію NFT токенів «NFT Патрони Підтримки України». Колекція складається з патронів розфарбованих у кольори прапора України та кольори прапорів країн, які підтримують Україну у військовій боротьбі з Росією.

Читайте також: Мінагро допоможе аграріям під час посівної 2022

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus