Результати відбору на навчальну поїздку до Франції від СНАУ оприлюднять за два тижні

77
0
Лариса Калачевська, координатор проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі»
www.websu.infoЛариса Калачевська, координатор проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі»

Результати фінального тестування учасників проекту «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі» стануть відомі за 2 тижні. Роботи спільно аналізуватимуть та переглядатимуть представники ФАО, спікери та спеціально створена комісія.

Про це перед початком всеукраїнській конференції «Мільйон з гектару» журналістам Kurkul.com повідомила координатор проекту Лариса Калачевська.

Група переможців, що продемонструють найкращі результати вже в травні відвідає обрані сільськогосподарські підприємства Франції з навчальним візитом.

Довідково:

«Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі» − перша в Україні спеціалізована Модульна навчальна програма для керівників, агрономів та інженерів господарств з земельною площею до 5 тис. га. Навчальна програма складається з чотирьох навчальних модулів для представників фермерських господарств, що займаються зерновиробництвом.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus