Реклама

Експерт розповів, чому фермерам варто сіяти гречку

29 березня 2022 110 0
Експерт розповів, чому фермерам варто сіяти гречку

У сезоні-2022 аграріям варто сіяти гречку, оскільки її ціна дуже висока. Про це розповів керівник Спілки «Борошномели України» Родіон Рибчинський в матеріалі «Фермерам варто сіяти гречку, овес і тверді сорти пшениці» на Kurkul.com.

«З урахуванням того, що ціна на неї повністю задовольняє сільгоспвиробників, — від 27 до 30 тис. грн за тонну залежно від пропозиції та регіону — це більш ніж задовільна ціна для фермерів. Ми сподіваємося, що аграрії посіють цю зернову яру культуру, і таким чином ми будемо мати гречану крупу на столі», — каже Родіон Рибчинський.

Також голова Спілки наголошує, що крім гречки аграріям варто сіяти також овес і тверді сорти ярої пшениці.

«На ці культури буде попит. Попит буде і на тверду яру пшеницю, з якої роблять макаронні вироби. Нащо їх привозити з Італії чи ще звідкись, коли можна виробляти тут? Гречка, тверда пшениця і овес, — це те, на що є попит у переробників є, за що вони готові платити гроші», — звернув увагу Родіон Рибчинський.

За його словами, наразі Україна може перейти на самозабезпечення у виробництві гречки та макаронних виробів. Переробники готові це зробити, головне — щоб аграрії посіяли й виростили актуальні для цього культури.

Читати за темою: Гречки в Україні вистачить тільки до кінця року — експерт

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама