Правоохоронці відреагували тільки на 30% звернень про корупцію в АПК

22 лютого 2016 17 0
Корупція в АПК завл=дала збитків на 6,5 млрд грн та $207 млн
rakhiv-adm.org.uaКорупція в АПК завл=дала збитків на 6,5 млрд грн та $207 млн

За 14 місяців було задокументовано сотні зловживань, і надіслано близько 150 звернень до правоохоронних органів щодо фактів корупції та порушень у системі Мінагропроду, про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, також було проінформовано Національне антикорупційне бюро.

«Сума нанесених державі збитків, які виявили, лише по найбільшим підприємствам сягає 6,5 млрд грн та $207 млн. Це по таким компаніям як ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація» (ДПЗКУ), Аграрний фонд, Укрспирт, Артемсіль, Дак «Хліб України» та інші. Лише по ДПЗКУ відкрито 102 провадження на суму: майже 1,4 млрд грн та майже $205 млн. Разом з тим, на сьогодні маємо реакцію компетентних структур лише на 30% надісланих звернень у вигляді порушених справ», — заявив посадовець.

Також додав, що вихід один – тотальна приватизація держпідприємств.

«Ще раз підтверджую готовність якнайшвидше передати всі підприємства до сфери управління Фонду держмайна, для того щоб була проведена невідкладна приватизація. Для цього вже розроблені всі необхідні законодавчі та інші нормативно-правові акти», — підсумував він.

Виконано за допомогою Disqus