Реклама

Агрокомпанії продовжують підтримувати ЗСУ та населення

6 травня 2022 40 0
Агрокомпанії продовжують підтримувати ЗСУ та населення
Kurkul.com

ГК «Прометей» направила новий транш гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ТрО та ЗСУ у розмірі понад 0,5 млн грн. Про це повідомила пресслужба компанії.

Таким чином, загальний бюджет на підтримку Збройних Сил та гуманітарну допомогу населенню зріс до рівня 3,5 млн грн.

«Обсяги виконаної роботи в цьому напрямку за останні 2 місяці є свідченням того, що наша команда ні на хвилину не сумнівається у перемозі нашої країни. Ми перебудувалися під нові реалії та всі підрозділи Групи Компанії працюють для досягнення спільних цілей та завдань», — розповіли у «Прометеї».

У пресслужбі уточнили, що на тлі війни з росією компанія сконцентрована на гуманітарних та бізнес напрямках, таких як:

  • оперативна допомога населенню міста Миколаєва гуманітарною допомогою;
  • підтримка продовольчої безпеки та забезпечення виробничого циклу: виконання графіків посівної попри ризик масованих обстрілів російських окупантів;
  • надання елеваторним дивізіоном повного комплексу необхідних послуг фермерам на тих територіях, де це можливо;
  • волонтерський фронт консолідував зусилля для забезпечення постачання гуманітарних вантажів на адресу ЗСУ та ТрО (допомога військовим підрозділам Миколаївського регіону амуніцією, провізією, одягом, медикаментами та іншими необхідними речами);
  • збереження працездатності всіх підрозділів компанії та їх робочих місць, поновлення роботи регіональних офісів.

«Ми щиро віримо, що війна скоро закінчиться та закінчиться вона нашою перемогою. У цей важкий і буремний час бізнес має бути підтримкою армії та населення, яке постраждало від військових дій. Ми й надалі маємо намір реалізовувати наші гуманітарні проєкти, як у воєнний час, так і після війни, надаючи необхідну допомогу регіонам присутності для їхнього відновлення», — прокоментували у пресслужбі ГК «Прометей».

Нагадаємо, із середини квітня київський офіс Групи Компаній «Прометей» відновив роботу у штатному режимі. Персонал компанії повернувся, щоби повноцінно включитися у виробничий процес. 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама