Уряд призначив Володимира Лапу головою Держпродспоживслужби

24 лютого 2016 96 0
Володимир Лапа, голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів
apd-ukraine.deВолодимир Лапа, голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів

Уряд України призначив Володимира Лапу головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, повідомляє прес-служба Мінагропроду. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 лютого 2016 р.

Кандидатуру Володимира Лапи на голосування членів Уряду вніс Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

«Тепер очікуємо завершення процедур щодо фінансування нової Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. Попереду нас чекає великий обсяг робіт щодо формування цілісної, прозорої, орієнтованої на інтереси бізнесу і споживачів системи державного контрою. Ми усвідомлюємо складність завдання, яке перед нами стоїть, але налаштовані на максимально швидке створення Держпрожспоживслужби, діяльність якої відповідатиме інтересам суспільства», — зазначив Володимир Лапа.

Від 2 грудня 2015 р. Володимир Лапа обіймав посаду першого заступника голови Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України розпорядженням від 13 січня 2016 р. № 1-р звільнив Сергія Глущенка з посади голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за власним бажанням.

Довідково

Діяльність Держпродспоживслужби координуватиметься через міністра аграрної політики та продовольства України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 942 «Про внесення змін до розділу III схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України»). Міністр аграрної політики та продовольства України формує та забезпечує державну аграрну політику, політику у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, а також державну політику в галузях ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, у сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, нагляду (контролю) в АПК.

Виконано за допомогою Disqus