На Сумщині відновлюється молочна логістика

29 травня 2022 530 0
На Сумщині відновлюється молочна логістика
Depositphotos

Фермери Сумщини відновлюють збут продукції, але обсяг виробництва молока став меншим, ніж раніше. Повідомляє Суспільне.

«Коли розпочалася війна, молоко стало нікому не потрібне. Ми роздавали благодійною допомогою його. 100 тонн молока на суму 1 мільйон 900 тисяч. Чіплялася бочка до трактора — і розвозили по селу, людям роздавали майже кожен день. Приїжджали з Сум молоковози, возили в Суми, з Білопілля приїжджали», — розповів головний зоотехнік сільськогосподарського товариства ім. Шевченка Станіслав Сидоренко.

Поступово надої зменшили вдвічі: стали давати тваринам менше концентратів. Наразі у господарстві знову вийшли майже на довоєнний рівень. Молоко закуповує один із молокозаводів Сумщини, який нещодавно відновив роботу.

«Наразі стабільно вже працюють підприємства молокопереробні в Шостці, в Бурині, в Сумах, в Охтирці, які систематично здійснюють закупівлю молочної сировини і здійснюють виробництво відповідної молочної продукції», — повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Сумської облдержадміністрації Олександр Маслак.

За його словами, досить складною залишається ситуація з логістикою.

«Тобто переміщення виробленої товарної продукції, забезпечення потреб населення у такій продукції, але сподіваємося, що це тимчасовий фактор», — додав Олександр Маслак.

Читайте також: На Чернігівщині через проблеми зі збутом молоко згодовують коровам

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus