КМУ затвердив законопроект з дерегуляції цукрової галузі

25 лютого 2016 26 0
Уряд підтримав ініціативу Мінагропроду щодо дерегуляції цукрової галузі
bastion.tvУряд підтримав ініціативу Мінагропроду щодо дерегуляції цукрової галузі

Кабінет Міністрів України 24 лютого 2016 р. затвердив законопроект щодо дерегуляції цукрової галузі, пише Урядовий портал.

Інструменти регулювання цукрової галузі, які були передбачені Законом «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», неефективні у застосуванні і втратили свою актуальність. Доказом цього є значні щорічні коливання цін, дефіцит або профіцит цукру на внутрішньому ринку. Мінагропрод ініціював його скасування.

«Ми продовжуємо дерегуляцію аграрного сектору, зокрема – бурякоцукрової галузі. Запропонований Мінагропродом та підтриманий Урядом новий законопроект забезпечує подальший розвиток бурякоцукрової галузі на ринкових засадах та в умовах вільної конкуренції. При цьому внутрішній ринок та український виробник залишається захищеним 50-відсотковим ввізним митом. Це черговий крок з дерегуляції», — повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Метою розроблення законопроекту є не лише дерегуляція бурякоцукрової галузі, а й відміна Закону України «Про внесення зміни до статті 5 Закону України «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», в якому є посилання щодо обов’язкових мінімальних цін на реалізацію (продаж) цукрових буряків для виробництва цукру квоти «А» і цукру квоти «А».

Виконано за допомогою Disqus