Фермери США біднішають через високу врожайність в Україні

26 лютого 2016 57 0
Американські фермери втрачають дохід через Україну та Росію
antikor.com.uaАмериканські фермери втрачають дохід через Україну та Росію

Американські фермери втрачають дохід через Україну та Росію, пише UBR.

Доходи американських фермерів впали до мінімуму більш ніж за десять років через трирічне зниження цін на сільськогосподарську продукцію. Фермерам у США доводиться вибирати, які сільгоспкультури забезпечать найменші втрати.

Сільгоспвиробники у США можуть втратити $70 з кожного акра посівів кукурудзи або сої, це найбільші втрати з 1999 р. Однак ці культури можуть забезпечити найбільший прибуток, якщо урожай буде більшим, ніж зазвичай, свідчать дані AgResource Co. So. Незважаючи на світове перевиробництво кукурудзи і соєвих бобів, американські фермери готуються збільшити їх посіви у 2016 р. і скоротити площу земель під пшеницю, показало проведене агентством Bloomberg опитування.

«Усе не дуже добре», — сказав власник ферми на 3,5 тис. акрів (1416 га) у Канзасі Террі Віндуска.

Цей штат лідирує по виробництву пшениці у США. Віндуска планує збільшити посіви кукурудзи на 10% і сої на 5% за рахунок земель, де зазвичай росте пшениця.

Усі три сільгоспкультури подешевшали більш ніж на 50%. У порівнянні з 2012 р., коли їх ціна досягла піку. Однак вдосконалені технології виробництва насіння дозволили фермерам зібрати на 23% більше кукурудзи і соєвих бобів з кожного акра в порівнянні з 2000 р. У той же час урожай пшениці збільшився всього на 3,8%.

Збільшення виробництва пшениці у Росії і Україні знизило її експорт з США до 44-річного мінімуму. В результаті виробництво пшениці стає все менш привабливим для американських фермерів, які вже зіткнулися з максимальним зниженням доходів з 1980 рр.

Падінню цін на сільськогосподарську продукцію передувало десятиліття зростаючого попиту, що призвело до перевиробництва у галузі. Чистий дохід сільгосппідприємств у США в цьому році впав до $54,8 млрд у порівнянні з $123,3 млрд у 2013 р.

Виконано за допомогою Disqus