На Харківщині учасники АТО отримали земельні наділи

26 лютого 2016 87 0
На Харківщині відбулось жеребкування земельних ділянок площею 1,75 га серед демобілізованих бійців АТО
dnepr.infoНа Харківщині відбулось жеребкування земельних ділянок площею 1,75 га серед демобілізованих бійців АТО

У Харківській області більше 100 учасників АТО отримали земельні ділянки для ведення сільського господарства, повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

Наразі вже відбулося жеребкування земельних ділянок площею 1,75 га в Вовчанському та Барвінківському районах.

Як розповів начальник штабу Харківської обласної організації «Спілка ветеранів АТО» Владислав Якименко, демобілізованим бійцям на вибір пропонують ділянки: 20 соток ― для садового господарства або близько 2 га ― для ведення сільського господарства.

«Ми успішно пройшли кілька етапів роздачі землі під садівництво та почали жеребкування ділянок для ведення сільського господарства. Завдяки тому, що у нас налагоджені тісні та конструктивні взаємини з обласною адміністрацією та обласним управлінням Держгеокадастру, цей процес в Харківській області проходить системно та організовано. На відміну від інших регіонів, у нас не виникає суперечок, претензій. На сьогоднішній день правом отримати земельну ділянку в області скористалися понад 1,3 тис. демобілізованих бійців», ― зазначив Владислав Якименко.

За його словами, ділянки в Вовчанському і Барвінківському районах отримали як мешканці цих районів, так і харків'яни.

«Після оформлення права власності на землю ― це займе 3 ― 4 місяці ― ми запропонуємо хлопцям створити кооператив, оскільки, швидше за все, не всі захочуть самостійно обробляти землю. Але все вирішать самостійно ― обробляти або здавати в оренду свою ділянку», ― розповів начальник штабу «Спілки ветеранів АТО».

Також в області триває виділення ділянок для ведення садівництва. В Харківському районі вже відбулося жеребкування 30 ділянок по 20 соток.

«Це ділянки в селі Сороківка Вільхівської сільради. Землю виділили рішенням Харківської райдержадміністрації за активного сприяння ХОДА. Глава Вільхівської сільради також іде нам назустріч, і ділянки для бійців виділяють в хорошому мальовничому місці», ― розповів заступник голови обласної організації «Спілка ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

Виконано за допомогою Disqus