Реклама

Для аграріїв хочуть створити спеціальний мобільний зв'язок

26 травня 2015 66 0
Для аграріїв хочуть створити спеціальний мобільний зв'язок
blog.raddar.com.brДля аграріїв хочуть створити спеціальний мобільний зв'язок

Для аграріїв планують створити спеціальний мобільний зв'язок. Поки що це знаходиться на стадії обговорень, але якщо сфера ІТ-технологій буде розвиватися в агросекторі, це допоможе інформувати аграріїв з глибинок про нові технології.

Про це йшлося сьогодні в рамках бізнес зустрічі представників IT-галузі та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Зараз у мене йде спілкування з компанією «Київстар», і я б хотіла, щоб вони випустили пакет «Фермер», спеціально для наших аграріїв, куди буде приходити будь-яка інформація, що стосується аграрного сектора: смс про погоду, дані з бірж і т.д. Але по суті це буде свого роду інформатором і буде привчати до IТ будь-якого фермера, адже великі компанії завжди на крок попереду за технологіями, а ось до дрібного і середнього фермера можна дійти за допомогою мобільного зв'язку. Це вже питання формування глибини ринку», — поділилася планами заступник міністра аграрної політики па продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Катерина Сокольникова, агропортал Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою