Друге дихання держпідприємствам дасть лише приватизація ― Павленко

29 лютого 2016 74 0
Олексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України
112.uaОлексій Павленко, міністр аграрної політики та продовольства України

Державні підприємства повинні якнайшвидше перейти в приватні руки. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на своєму блозі на LB.ua.

Адже станом на 26 лютого, Міністерством аграрної політики та продовольства України отримано 90 проектів фінпланів на 2016 рік з понад 90 активних підприємств, які входять до сфери управління відомства, із них затверджено лише 32 фінансових плана.

«Чому така невтішна статистика? Практично усі проекти фінансових планів не відповідають вимогам та методичним рекомендаціям по розробці фінансового плану, затвердженими наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 2 березня 2015 р. №205 та неодноразово повертались міністерством на доопрацювання», ― зазначає Олексій Павленко.

Невтішні ситуація і з заробітними платами на державних підприємствах. Станом на 1 січня 2016 року заборгованість із заробітної плати ДП, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства, становить більше 11млн грн (53 підприємства-боржника), у тому числі на економічно активних ― майже 4 млн грн ( 34,5 % від загальної суми боргу).

«Вважаю, що лише справжній господар зможе дати друге дихання виробничим процесам на державних підприємствах, тому вихід із ситуації єдиний ― тотальна, безповоротна приватизація», ― підсумував Олексій Павленко.

Виконано за допомогою Disqus

+ 21° ... + 8°

Вітер

1.6м/с

Опади

0мм

Вологість

41%