Компанію Украгролізинг приватизують

13 травня 2018 372 0
Компанію «Украгролізинг» приватизують
agropolit.comКомпанію «Украгролізинг» приватизують

Кабмін затвердив перелік великих об'єктів приватизації державної власності на 2018 р. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду. Про це повідомляє Traktorist.ua.

До переліку приватизації на 2018 р. увійшло 26 підприємств. Серед них і Національна акціонерна компанія «Украгролізинг», яка на сьогодні перебуває в підпорядкуванні Кабміну. Процедура приватизації має розпочатись восени 2018 р.

«Дуже розраховуємо, що ці 26 підприємств, які ми запланували, встигнемо продати до кінця року. Якщо врахувати терміни, необхідні на відбору радників на те, щоб радники виконали свої функції, на прийняття управлінського рішення ФДМ і Кабміну, на узгодження умов продажу, плюс відкриті торги, які оголошуються за 45 днів, то ви виходимо на жовтень. Триватимуть торги до грудня включно», — повідомив в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Окрім «Украгролізингу», до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, входять низка обленерго і теплоелектроцентралей, «Центренерго», «Об'єднана гірничо-хімічна компанія», вугільна компанія «Краснолиманська», «Азовмаш», «Турбоатом», «Електроважмаш», «Сумихімпром», ОПЗ, Запорізький титано-магнієвий комбінат, «Аграрний фонд» та «Державна продовольчо-зернова корпорація».

Очікується, що продаж цих об'єктів принесе державному бюджету 21,3 млрд грн. Водночас повідомляється, що держбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте отримано було лише 3,4 млрд грн.

Виконано за допомогою Disqus