ДПЗКУ планує направити на весняний форвард 1 млрд грн

1 березня 2016 74 0
CCEC вважає, що проведення форварда дозволить ДПЗКУ отримати додатковий дохід
nahnews.orgCCEC вважає, що проведення форварда дозволить ДПЗКУ отримати додатковий дохід

ДПЗКУ планує навесні направити на авансові платежі по форвардній програмі закупівлі зерна 2016 р. від 800 млн грн до 1 млрд грн. Про це заявив виконуючий обов'язки голови правління ДПЗКУ Борис Приходько, повідомило 26 лютого агентство УНІАН.

За його словами, проведення форвардної кампанії переслідує три мети. По-перше, ДПЗКУ заздалегідь резервує на ринку певний обсяг зерна, що дає можливість планувати діяльність підприємства. По-друге, основний партнер ДПЗКУ ― Державна індустріальна корпорація Китаю (ССЕС) ― наполягає на проведенні форварда, оскільки вважає, що це дозволить ДПЗКУ отримати додатковий дохід. Крім того, Борис Приходько зазначив, що форвард дозволяє «перевести накопичену гривневу виручку в зерно».

Він поінформував, що корпорація розраховує за підсумками 2015 р отримати показник EBITDA на рівні 500 млн грн Керівник корпорації додав, що на фінансовий результат компанії негативно впливає сформована кілька років тому дебіторська заборгованість в $132 млн, яка в перерахунку на національну валюту постійно зростає через девальвацію.

Виконано за допомогою Disqus