Україна може забеспечити себе органічною продукцією —Гадзало

24 червня 2015 92 0
Україна може забеспечити себе органічною продукцією —Гадзало
Ua-ekonomist.comУкраїна може забеспечити себе органічною продукцією —Гадзало

Країна цілком може забезпечити себе екологічно чистим і здоровим харчуванням, так вважає президент Академії аграрних наук Ярослав Гадзало, повідомляє прес-служба НААН України.

На сьогоднішній день Україна має меншу врожайність ніж окремі великі аграрні країни, оскільки використовується менше інноваційних технологій, в першу чергу засобів захисту рослин і мінеральних добрив. Слід пам'ятати, що у нас законом заборонено використання генномодифікованих продуктів.

«Ми маємо унікальні природні можливості для виробництва органічної продукції», — сказав президент Академії аграрних наук Ярослав Гадзало.

Президент НААН зазначив, що важливу роль у виробництві органічної продукції відіграє система сівозмін. Вона дає великі можливості з протидії забрудненню ґрунтів, стічних вод, зменшення навантаження пестицидами на наші грунти.

«Виробництво екологічно чистої продукції — для людей, які піклуються про своє майбутнє і бачать перспективу на роки. Щоб наші діти були здорові і щоб у них від продуктів не виникала алергія, ми повинні розуміти, що ці харчові продукти повинні бути в першу чергу натуральними, без використання в дитячому харчуванні соєвого молока. Це є проблемою на світовому рівні. Наша країна здатна забезпечити себе здоровим, екологічно чистим харчуванням на 100%. Ми велика аграрна країна з прекрасними кліматичними умовами, у нас є всі шанси збільшити виробництва продукції на зрошуваних землях. Це дасть можливість забезпечити не тільки себе, а й інші держави», — зазначив Ярослав Гадзало.

Виконано за допомогою Disqus