Мінагрополітики запустило опитування серед аграріїв щодо потреби у генераторах

1 грудня 2022 284 0
Мінагрополітики запустило опитування серед аграріїв щодо потреби у генераторах
Depositphotos

В Україні стартувало опитування суб’єктів господарювання, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, метою якого є оцінка фактичної потреби аграріїв у аварійному живленні електроенергією виробничих об’єктів. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

«Унаслідок російських ракетних ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури існують перебої з електропостачанням в тому числі і на об'єкти сільськогосподарської діяльності. Міністерство аграрної політики та продовольства України вже звернулось до іноземних партнерів та благодійних організацій з проханням надати генераторне обладнання для живлення сільськогосподарської інфраструктури», — зауважив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

За його словами, опитування допоможе встановити фактичну потребу сільгоспвиробників у генераторах аварійного живлення

Як зазначили у відомстві, усі зареєстровані в ДАРі аграрії отримали посилання на опитування. Воно триватиме до 7 грудня. Усі нові користувачі, зареєстровані в ДАР з 29 листопада по 7 грудня, також отримають на електронну пошту посилання на опитувальний лист.

Інструкція з реєстрації у ДАР доступна за посиланням.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus