Реклама

Розпочалась реєстрація на отримання техніки для роботи із зерновими рукавами

1 грудня 2022 140 0
Розпочалась реєстрація на отримання техніки для роботи із зерновими рукавами

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів). Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Завдяки підтримці урядів Канади, Японії та Minderoo Foundation українські фермери отримають близько 31 000 зернових рукавів, місткістю 200 т кожен, що забезпечить зберігання 30% від загальнонаціональної потреби.

Як зазначили у відомстві, вже розпочато реєстрацію для отримання 105 комплектів спеціальної техніки для завантаження/розвантаження зернових рукавів. Один комплект складається із 1 завантажувача, 1 розвантажувача й 1 бункера-перевантажувача, та надаватиметься в розрахунку для завантаження щонайменше 292 зернових рукавів.

Читайте також: Мінагрополітики запустило опитування серед аграріїв щодо потреби у генераторах

Реєстрація відбуватиметься у два етапи: для отримувачів техніки та для обрання їх сільгоспвиробниками — до 7 грудня та до 11 грудня відповідно.

Перший етап триває від 30 листопада до 7 грудня, із назвою програми у ДАРі «Отримання від ФАО техніки для завантаження рукавів для зберігання зерна».

У межах цього етапу зареєструватись можуть потенційні отримувачі (оператори) техніки, які готові на комерційній основі надавати послуги із завантаження та розвантаження зернових рукавів. У заявці потрібно вказати інформацію про наявну техніку, сферу надання послуг та діапазон вартості послуг із завантаження-розвантаження рукавів.

Другий етап триватиме від 4 до 11 грудня, із назвою програми у ДАРі «Вибір отримувача техніки — надавача послуг із завантаження рукавів для зберігання зерна, отриманих від ФАО».

«У межах цього етапу отримувачі зернових рукавів від ФАО можуть подати заявку на послуги із заповнення отриманих рукавів та обрати зі списку компанію-оператора, що, на їхню думку, повинна отримати техніку, а також зазначити кількість рукавів для завантаження обраним оператором», — зазначили у Мінагрополітики.

У відомстві також додали, що для зручності сільгоспвиробників, на сайті Мінагрополітики та ДАР опублікують перелік зареєстрованих у ДАРі компаній-операторів, які сільгоспвиробник може вказати як отримувачів необхідної техніки.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама