BASF оновив умови вексельної програми

12 грудня 2022 301 0
BASF оновив умови вексельної програми
Kurkul.com

Департамент BASF Agricultural Solutions презентує оновлені умови вексельної програми — тепер скористатися векселем BASF під 1% для придбання засобів захисту рослин та насіння можуть всі українські аграрії. Про це повідомила пресслужба компанії.

Як зазначається, у 2021 р. компанія запропонувала аграріям вексельну програму на унікальних умовах — за рекордно малою відсотковою ставкою. Тоді ця пропозиція була доступною лише новим споживачам. Цьогоріч подібних обмежень не буде. 

«Ми продовжуємо працювати над тим, аби підтримати українських аграріїв. Зокрема, приділяємо особливу увагу найрізноманітнішим фінансовим інструментам, які допомагають підприємцям отримати на вигідних умовах ЗЗР та насіння. Переконані, що ця програма сьогодні дозволить аграріям гнучко управляти власними фінансами», — розповів Юрій Журавель, керівник відділу комерційних та цифрових рішень BASF Agricultural Solutions.

Щоб скористатися векселем BASF під 1% для придбання засобів захисту рослин та насіння заявнику потрібно звернутися до офіційного дистриб'ютора і визначитися із сумою замовлення. Мінімальна сума векселя за програмою складає 500 тис. грн.

Далі необхідно звернутися до банку-партнера АТ «Райффайзен банк», оформити ліміт авалювання векселів та отримати інформаційний лист. Після цього агропідприємство може отримати від дистриб’ютора необхідну продукцію.

«Варто не забувати, що потрібно виписати та авалювати вексель, після чого передати його представнику компанії-дистриб’ютора. А в кінці сезону, коли компанія уже зібрала врожай і отримала за нього кошти, розплатитися у належний термін», — пояснили у BASF.

Вексельна програма триватиме до 30 жовтня 2023 року.

Читати за темою: Михайло Семеніхін: Добрива будуть дорожчати, доки фермери вже не зможуть їх купляти

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus